9 grudnia 2021

Bardzo ważną częścią projektu jest wizualizacja, ludzie oceniają wszystko oczami także graficzne przekazanie projektu jak najbardziej zbliżonego do realizacji jest bardzo ważne.

Każdy kto dostanie taki fotorealistyczny obrazek jest w stanie wyobrazić sobie jak będzie wyglądało jego wnętrze.

Na etapie wizualizacji, gdzie pracujemy nad projektem i mamy możliwości wprowadzania zmian, sprawdzenia wizualnie co będzie dla nas najlepsze robimy to właśnie na bazie wizualizacji- czyli obrazka odzwierciedlającego w dużym stopniu to co czeka na nas po przeprowadzeniu remontu.

Graficzne pokazanie projektu za pomocą wizualizacji jest bardzo ważne, odzwierciedla cały zamysł projektowy i często jest praktycznie takie samo jak realizacja, jednak musimy pamiętać o wielu ważnych aspektach. Wizualizacja to sztuczny wytwór i oglądanie go na danym monitorze może przekłamywać i zmieniać kolory czy struktury- czyli cały odbiór wnętrza dlatego bardzo ważne jest aby równolegle na etapie wizualizacji udać się z klientem do miejsc gdzie możemy obejrzeć poszczególne elementy wyposażenia. Na żywo każdy element możemy porównać do drugiego, dotknąć, ocenić strukturę, sprawdzić, czy jest to na pewno to czego szukamy- my zawsze praktykujemy takie wspólne wybieranie elementów do projektu razem z klientem. Dzięki takiemu podejściu nasze wizualizacje a później realizacje są podobne a często też nawet kolorystycznie realizacja wygląda atrakcyjniej- także tym bardziej zachęcamy do współpracy na naszymi projektantami wnętrz w Warszawie!

5/5 - (3 votes)