Studio projektowania i aranżacji wnętrz - Warszawa

Jeśli szukają Państwo pomysłu, jak urządzić biuro lub mieszkanie, to chętnie Wam w tym pomożemy. Prowadzimy profesjonalne studio projektowania wnętrz w Warszawie. Kreujemy w nim nową jakość przestrzeni, w której łączymy piękno z funkcjonalnością. Nasz młody zespół tworzy grono kreatywnych architektów i dekoratorów. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty oraz bogatym portfolio pracowni.

Co wyróżnia nasze studio projektowania wnętrz – Warszawa

Chcemy, by każdy Klient, który zgłosi się do studia Kameleon, otrzymał unikalny projekt spełniający jego oczekiwania. Poznajemy je w trakcie rozmowy ze zleceniodawcą, a następnie przedstawiamy mu wstępny zarys pomysłu. Staramy się, aby był on ze wszech miar kompleksowy. Oznacza to, że szkic wnętrza musi być harmonijny i dopasowany do potrzeb użytkowników. Taka spójność wpływa na wysoki poziom komfortu mieszkania oraz biura.

W procesie projektowania dbamy o:

  • terminowość,
  • profesjonalizm,
  • zaangażowanie.
O nas
Bo każdy dzień zaczyna się w domu
KAMELEON

Kreatywne Studio Projektowania Wnętrz tworzy młody zespół, który wyróżnia się twórczym podejściem do pracy, niesamowitym zapałem i paradoksalnie niemałym doświadczeniem. Posiadamy duże ambicje i wiele kreatywnych pomysłów. Pracujemy nad projektami w całej Polsce a ciągły rozwój firmy i nowe zlecenia pozwoliły na rozszerzenie działalności także na rynki zagraniczne.

Zajmujemy się projektowaniem wnętrz prywatnych inwestorów jak i przestrzeni publicznych- kawiarnie, restauracje, lokale usługowe czy powierzchnie biurowe. Nie jesteśmy zamknięci na dany styl we wnętrzach, wręcz przeciwnie ciągle się rozwijając chcemy realizować projekty o różnej tematyce, każde nowe doświadczenie to dla nas radność i możliwość rozwoju.

Nieustannie śledzimy nowe trendy, podróżujemy, zwiedzamy i staramy się to wszystko interpretować tak aby zachować nasz wypracowany styl, który widoczny jest w naszych projektach wnętrz.