KAMELEON – Kreatywne Studio Projektowania Wnętrz

Witamy w KAMELEON, miejscu, gdzie kreatywność spotyka się z profesjonalizmem. Nasze studio tworzy młody, dynamiczny zespół, który wyróżnia się twórczym podejściem do pracy, niesamowitym zapałem i paradoksalnie bogatym doświadczeniem. Nasza pasja do projektowania wnętrz sprawia, że każdy projekt jest dla nas wyjątkowym wyzwaniem, do którego podchodzimy z pełnym zaangażowaniem i entuzjazmem.

 

KAMELEON
Kreatywne Studio Projektowania Wnętrz tworzy młody zespół, który wyróżnia się twórczym podejściem do pracy, niesamowitym zapałem i paradoksalnie niemałym doświadczeniem. Posiadamy duże ambicje i wiele kreatywnych pomysłów. Pracujemy nad projektami w całej Polsce a ciągły rozwój firmy i nowe zlecenia pozwoliły na rozszerzenie działalności także na rynki zagraniczne.
Zajmujemy się projektowaniem wnętrz prywatnych inwestorów jak i przestrzeni publicznych- kawiarnie, restauracje, lokale usługowe czy powierzchnie biurowe. Nie jesteśmy zamknięci na dany styl we wnętrzach, wręcz przeciwnie ciągle się rozwijając chcemy realizować projekty o różnej tematyce, każde nowe doświadczenie to dla nas radość i możliwość rozwoju.
Nieustannie śledzimy nowe trendy, podróżujemy, zwiedzamy i staramy się to wszystko interpretować tak, aby zachować nasz wypracowany styl, który widoczny jest w naszych projektach wnętrz.

 • Nasza Misja

  Naszą misją jest tworzenie wyjątkowych przestrzeni, które nie tylko spełniają oczekiwania naszych klientów, ale także inspirują i zachwycają. Każdy projekt traktujemy indywidualnie, starając się jak najlepiej zrozumieć potrzeby i pragnienia naszych klientów. Dzięki temu tworzymy piękne i funkcjonalne  wnętrza.

 • Nasza Wizja

  Dążymy do tego, aby nasze projekty były synonimem doskonałości i innowacyjności. Stale rozwijamy nasze umiejętności i śledzimy najnowsze trendy w projektowaniu wnętrz, tak aby dostarczać naszym klientom rozwiązania na najwyższym poziomie. Chcemy być liderem w branży, zarówno na rynku krajowym, jak i zagranicznym.

 • Nasze Usługi

  Specjalizujemy się w projektowaniu wnętrz zarówno dla prywatnych inwestorów, jak i przestrzeni publicznych takich jak kawiarnie, restauracje, lokale usługowe czy biura. Nasze projekty cechuje różnorodność stylów – od klasycznych po nowoczesne.

 • Nasza Filozofia

  Nie ograniczamy się do jednego stylu. Wierzymy, że każdy projekt jest okazją do nauki i rozwijania naszych umiejętności. Jesteśmy otwarci na nowe wyzwania i różnorodne tematyki projektów. Każde nowe doświadczenie to dla nas radość i możliwość rozwoju.

Studio Projektowania Wnętrz Kameleon - stawiamy na ciągły rozwój

Nasza firma nieustannie się rozwija. Realizujemy projekty na terenie całej Polski, a nowe zlecenia pozwoliły nam rozszerzyć naszą działalność na rynki zagraniczne. Podróżujemy, zwiedzamy, śledzimy nowe trendy i staramy się to wszystko interpretować i przekładać na projekty.

Zapraszamy do współpracy z KAMELEON – miejscem, gdzie Twoje marzenia o idealnym wnętrzu stają się rzeczywistością.

Kontakt

Zadzwoń, a Twoja wymarzona przestrzeń stanie się rzeczywistością. Są Państwo zainteresowani współpracą? Zapraszamy do kontaktu już dziś.