Kompleksowe projektowanie wnętrz

W codziennej pracy przyświeca nam idea tworzenia przestrzeni domowej i użytecznej dopasowanej do indywidualnych potrzeb oraz oczekiwań praktycznych i estetycznych naszych klientów. Zapewniamy kompleksowe projektowanie wnętrz mieszkań, pomieszczeń biurowych czy restauracji w Warszawie. Zlecając je nam, zyskują Państwo komfort, że zajmą się tym doświadczeni fachowcy. Każdy nasz projektant nie tylko kreuje pomysł na to, jak mają wyglądać i funkcjonować poszczególne pomieszczenia, ale i doradza w zakresie optymalnych rozwiązań.

Stawiamy na oryginalność i niepowtarzalność koncepcji – każdy z klientów ma swoje subiektywne potrzeby i oczekiwania. Zależy nam na tym, aby miejsce, w którym chce zamieszkać czy rozwijać swój biznes było przyjazne i komfortowe, a zarazem wpisywało się w estetykę zleceniodawcy. Jednocześnie w procesie projektowania wnętrza trzymamy się ściśle budżetu ustalonego wcześniej z inwestorem. Ponadto wyróżnia nas szybkość działania w realizacji zleceń.

Projektowanie wnętrz

Kompleksowe projektowanie wnętrz - kompleksowy projekt wnętrz od Kameleon

Proponowana przez nas kompleksowość usług polega na tym, że jesteśmy z Państwem od projektu do gotowego wnętrza. Zarówno projektowanie mieszkań, pomieszczeń biurowych czy restauracji wymaga odpowiedniego doświadczenia oraz wiedzy w zakresie wykonywania rysunków technicznych, jak i bieżącego śledzenia trendów w tej branży. W ramach oferty opracowujemy w pierwszej kolejności układ funkcjonalny, a następnie zajmujemy się pełną aranżacją przestrzeni. Klienci mogą zobaczyć propozycje projektanta wnętrz za pomocą fotorealistycznych wizualizacji (3D). Dzięki temu widzą Państwo nie tylko wybraną kolorystykę, ale i meble oraz wszelkie inne elementy wykończeniowe i dodatki. Na tym etapie też przeprowadzamy ewentualne korekty pod kątem preferencji klienta.

Naszym celem jest dostarczenie nie tylko pięknych, ale i funkcjonalnych wnętrz, które spełnią wszystkie Państwa oczekiwania. Zapewniamy, że cały proces przebiegnie sprawnie i bezproblemowo (także nadzór nad pracami wykończeniowymi). Efektem końcowym będzie przestrzeń, w której będą się Państwo czuć komfortowo i z przyjemnością spędzać czas.

Proces Projektowania Wnętrz

W KAMELEON Projektowanie Wnętrz wierzymy, że każdy projekt to wyjątkowa podróż, która zaczyna się od zrozumienia potrzeb naszych klientów i kończy na realizacji ich marzeń o idealnej przestrzeni. Nasze podejście opiera się na kompleksowym i szczegółowym procesie, który obejmuje wszystkie etapy od zebrania informacji, przez tworzenie koncepcji, wizualizacje, aż po szczegółowy projekt wykonawczy.

Każdy etap naszej pracy jest przemyślany i dostosowany do indywidualnych wymagań, co pozwala nam tworzyć wnętrza estetyczne a przede wszystkim funkcjonalne. Dzięki naszej wiedzy, doświadczeniu i zaangażowaniu zapewniamy, że każdy projekt realizowany przez KAMELEON będzie unikalny i w pełni zgodny z oczekiwaniami naszych klientów.

 • 1. Zebranie informacji

  W KAMELEON Projektowanie Wnętrz uważamy, że kluczem do stworzenia idealnego wnętrza jest zrozumienie potrzeb i oczekiwań naszych klientów. Proces projektowy rozpoczynamy od szczegółowego zebrania informacji. Podczas pierwszego spotkania słuchamy uważnie, jakie są Państwa preferencje dotyczące stylu, funkcji oraz estetyki przestrzeni. Zbieramy również dane techniczne dotyczące pomieszczenia, takie jak jego wymiary, układ, dostępne instalacje oraz wszelkie ograniczenia, które mogą wpływać na projekt.

 • 2. Projekt koncepcyjny

  Po zebraniu wszystkich niezbędnych informacji przystępujemy do tworzenia projektu koncepcyjnego. Na tym etapie opracowujemy układ funkcjonalny przestrzeni, uwzględniając Państwa potrzeby i życzenia. Projekt koncepcyjny to wizualne przedstawienie pomysłów i kierunku, w jakim będzie się rozwijać projekt. Skupiamy się na optymalnym wykorzystaniu dostępnej przestrzeni, tworząc praktyczne i estetyczne rozwiązania. Każdy projektant wnętrz w naszym zespole dąży do tego, aby koncepcja była unikalna i w pełni odpowiadała oczekiwaniom klienta.

 • 3. Wizualizacje

  Kolejnym krokiem w naszym procesie projektowym jest tworzenie fotorealistycznych wizualizacji (3D). Dzięki zaawansowanej technologii mogą Państwo zobaczyć, jak będzie wyglądać zaprojektowane wnętrze przed rozpoczęciem jakichkolwiek prac. Wizualizacje pozwalają na dokładne przedstawienie kolorystyki, mebli, materiałów wykończeniowych oraz wszelkich dodatków. To doskonała moment, na wprowadzenie ewentualnych korekt i upewnić się, że projekt spełnia wszystkie oczekiwania.

 • 4. Projekt wykonawczy

  Po zaakceptowaniu wizualizacji przystępujemy do opracowania szczegółowego projektu wykonawczego. Zawiera on wszystkie niezbędne rysunki techniczne, specyfikacje materiałów oraz instrukcje dla wykonawców. Projekt wykonawczy to kompletny zestaw dokumentacji, który pozwala na realizację projektu zgodnie z przyjętymi założeniami. Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu zapewniamy, że wszystkie elementy projektu zostaną zrealizowane precyzyjnie i zgodnie z planem.

kompleksowe projektowanie wnętrz

Projektowanie wnętrz Kameleon

Jeśli nie mają Państwo czasu na to, aby samodzielnie zająć się stroną estetyczną i funkcjonalną kupionego mieszkania, biura czy restauracji w Warszawie, warto, aby zrobił to doświadczony projektant wnętrz. Jak pokazuje nasza praktyka, zazwyczaj fakt, że tego rodzaju przestrzenie zaprojektował profesjonalista, w momencie sprzedaży może podnieść wartość nieruchomości.

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, kreatywnie i elastycznie. Zapraszamy do kontaktu!

Kontakt

Zadzwoń, a Twoja wymarzona przestrzeń stanie się rzeczywistością. Są Państwo zainteresowani współpracą? Zapraszamy do kontaktu już dziś.

  Może Cię również zainteresować:

  Justyna Ohm
  Justyna Ohm
  2024-04-02
  Jesteśmy niesamowicie zadowoleni z pracy Alicji Olech (Kameleon) przy aranżacji naszego nowego mieszkania w Warszawie. Jej profesjonalizm, kreatywność i zaangażowanie w każdy szczegół sprawiły, że nasze oczekiwania zostały zdecydowanie przekroczone. Alicja doskonale zrozumiała nasze potrzeby i preferencje, tworząc projekt, który idealnie odzwierciedla nasz styl życia oraz estetyczne upodobania. Jej umiejętność połączenia funkcjonalności z wyrafinowanym designem sprawiła, że nasze mieszkanie stało się nie tylko piękne, ale także wyjątkowo komfortowe i praktyczne. Nie tylko projekt, ale także cały proces współpracy był dla nas bardzo przyjemny i bezproblemowy. Alicja słuchała naszych sugestii i wskazówek, jednocześnie proponując inspirujące rozwiązania, które dodatkowo ulepszyły nasze mieszkanie. Dzięki pracy Alicji Olech (Kameleon) nasze nowe mieszkanie stało się prawdziwym domem, w którym czujemy się niezwykle szczęśliwi i komfortowo. Gorąco polecamy jej usługi każdemu, kto poszukuje profesjonalnego podejścia, kreatywności oraz doskonałej jakości wykonania.
  Katarzyna Kamińska
  Katarzyna Kamińska
  2024-03-02
  Pięknie i praktycznie zaprojektowane mieszkanie! Z Panią Alicją na spokojnie i szczerze mogliśmy przegadać wszystkie pomysły, czuliśmy się zrozumiani i wysłuchani. Projekt już zrealizowany, więc możemy potwierdzić, że w praktyce mieszkanie jest piękne, idealnie wpasowane w nasze preferencje, na dodatek szybkie do sprzątnięcia i praktyczne, a podkreślaliśmy, że to dla nas ważne. Bardzo polecamy!
  A J
  A J
  2024-01-14
  Pani Alicja ma obszerna wiedze a przy tym potrafi szybko wyczuc klimat klienta. Nasza wspolpraca od projektu po realizacje " pod klucz" przeszła sprawnie i terminowo. Dziekuje i zapewne bedziemy jeszcze mieli okazje wspolpracowac w przyszłości. Polecam wspolprace wszystkim szukajacym i niezdecydowanym !!!
  Agata Jasonek
  Agata Jasonek
  2024-01-14
  Pełen profesjonalizm i indywidualne podejście do potrzeb klienta. Gorąco polecam !!!
  Paulina Ostrowska
  Paulina Ostrowska
  2023-11-23
  Skorzystaliśmy z dwu godzinnej konsultacji z panią Alicją i jesteśmy bardzo zadowoleni. Dużo ciekawych pomysłów, inspiracji, wykorzystania funkcjonalnego przestrzeni. Dzięki temu wiemy jak poradzić sobie z trudną przestrzenią na strychach, ze skosami. Polecamy!
  Zbigniew Golebiewski
  Zbigniew Golebiewski
  2023-11-15
  W naszej współpracy z Panią Alicja reprezentującą firmę projektową Kameleon należałoby wyróżnić parę etapów. Etap pierwszy - przygotowanie projektu: iteracyjne dochodzenie do końcowego kształtu wymagało dużej cierpliwości i zaangażowania ze strony Pani Alicji bo nasze amatorskie pomysły nie zawsze udawało się zestawić w spójna całość. Umiejętności plastyczne/projektowe oraz duże doświadczenie praktyczne Pani Alicji we wcześniejszych realizacjach pozwoliły wypracować wspaniały projekt. Etap drugi - doradztwo zakupowe - przygotowanie listy ilościowej dla podstawowych elementów wskazanych w projekcie. Niesłychanie pomocne doradztwo wyborze ewentualnych dostawców. Etap trzeci - doradztwo w przygotowaniu harmonogramu realizacji projektu oraz wyboru wykonawców. Niezwykła pomoc Pani Alicji pozwoliła na przygotowanie harmonogramu oraz sprawna koordynację prac realizowanych przez różnych wykonawców. Dzięki pomocy Pani Alicji praktycznie nie było żadnych przestojów a zamówione materiały zawsze były na czas dostępne. Etap czwarty - nadzór realizacyjny - niezwykle ważny ponieważ najlepszy projekt może wymagać korekt w trakcie realizacji. Projekt Pani Alicji nie był sierotą - jak sytuacja tego wymagała to Pani Alicja pojawiała się na miejscu. Etap czwarty - doradztwo po zakończeniu realizacji - projekt zrealizowany wszystko wygląda tak jak na wizualizacjach - nasz dom jest zupełnie inny ..czy zmian ciąg dalszy. Podsumowując jesteśmy bardzo zadowoleni z efektu końcowego. Mamy tez świadomość że bez współpracy z Panią Alicja nie udałoby się nam tak spraw przeprowadzić remontu. Iwona i Zbigniew Gołębiewscy
  Joanna Jabłońska
  Joanna Jabłońska
  2023-11-13
  Polecam współpracę z Pani Alicja, która prowadziła projekt naszego domu pod Warszawa. Pełen profesjonalizm. Znakomity kontakt podczas realizacji projektu. Super wiedza na temat jakosci produktów dostępnych na rynku. Świetnie potrafi doradzić zarówno w obszarze techniczno/funkcjonalnym jak i estetycznym. Dużym ułatwieniem jest również fakt, iż Pani Alicja posiada rozległe kontakty z ekipami wykończeniowymi. Dziękujemy i życzymy dalszych sukcesów.
  Natalia Sawala
  Natalia Sawala
  2023-11-13
  Profesjonalne podejście. Pani Alicja pomogła nam w zaprojektowaniu układu funkcyjnego pomieszczeń dla mieszkania. Spędziła z nami 3h, odpowiadając na wszystkie pytania i proponując nam rozwiązania, których nawet nie rozważaliśmy. Bardzo polecam kontakt – szybki czas odpowiedzi, miła atmosfera.
  Gabrysia Bliszczyk
  Gabrysia Bliszczyk
  2023-06-04
  Dziękuję za współpracę przy projektowaniu mojego domu. Projekt przebiegł sprawnie mimo kilku zmian które wspólnie z Panią Alicją wprowadziłyśmy. Jestem bardzo zadowolona z końcowego efektu. Polecam i wrócę przy kolejnej inwestycji.