Przestrzeń prywatna
 
Przestrzeń publiczna
 

Prezentujemy Państwu realizacje planów przygotowanych przez doświadczonych współpracowników. Każdy projektant z naszej pracowni w Warszawie ma za sobą wiele udanych przedsięwzięć i wie, jak wprowadzić nową jakość w urządzanej przestrzeni. Projektowanie pomieszczeń jest naszą pasją! W tej kategorii znajdą Państwo przykładowe projekty wnętrz domu i obiektów publicznych, które mogą stać się inspiracją. Zachęcamy do zapoznania się z zamieszczonymi ilustracjami!

Jak tworzymy projekty pomieszczeń?

Mamy świadomość, że zgłaszający się do nas klienci mają różne oczekiwania. Dlatego przygotowaliśmy dla Państwa kompleksową ofertę projektowania domów, lokali gastronomicznych, usługowych i biur. Współpracę rozpoczynamy od rozpoznania potrzeb, stylu życia, upodobań i budżetu inwestora, a następnie udajemy się do miejsca, w którym będziemy realizować projekt. Po obejrzeniu pomieszczeń projektant wnętrz dokładnie wie, jakie są mocne i słabe strony lokalu oraz jak optymalnie może wykorzystać dostępny metraż.

Kolejnym etapem jest opracowanie koncepcji, wybór wyposażenia, dodatków i materiałów, a następnie przygotowanie wizualizacji 3D. Przykładowe projekty pomieszczeń w domach i mieszkaniach prywatnych oraz lokalach usługowych znajdą Państwo w dedykowanych zakładkach. Wiedza projektantów o aktualnych trendach i doświadczenie sprawiają, że możemy zaproponować innowacyjne rozwiązania. Na życzenie klientów będziemy czuwać nad realizacją planów w Warszawie. Projektowanie wnętrz to nasza pasja, dzięki której spełniamy marzenia odbiorców naszych usług o idealnej przestrzeni!

Justyna Ohm
Justyna Ohm
2024-04-02
Jesteśmy niesamowicie zadowoleni z pracy Alicji Olech (Kameleon) przy aranżacji naszego nowego mieszkania w Warszawie. Jej profesjonalizm, kreatywność i zaangażowanie w każdy szczegół sprawiły, że nasze oczekiwania zostały zdecydowanie przekroczone. Alicja doskonale zrozumiała nasze potrzeby i preferencje, tworząc projekt, który idealnie odzwierciedla nasz styl życia oraz estetyczne upodobania. Jej umiejętność połączenia funkcjonalności z wyrafinowanym designem sprawiła, że nasze mieszkanie stało się nie tylko piękne, ale także wyjątkowo komfortowe i praktyczne. Nie tylko projekt, ale także cały proces współpracy był dla nas bardzo przyjemny i bezproblemowy. Alicja słuchała naszych sugestii i wskazówek, jednocześnie proponując inspirujące rozwiązania, które dodatkowo ulepszyły nasze mieszkanie. Dzięki pracy Alicji Olech (Kameleon) nasze nowe mieszkanie stało się prawdziwym domem, w którym czujemy się niezwykle szczęśliwi i komfortowo. Gorąco polecamy jej usługi każdemu, kto poszukuje profesjonalnego podejścia, kreatywności oraz doskonałej jakości wykonania.
Katarzyna Kamińska
Katarzyna Kamińska
2024-03-02
Pięknie i praktycznie zaprojektowane mieszkanie! Z Panią Alicją na spokojnie i szczerze mogliśmy przegadać wszystkie pomysły, czuliśmy się zrozumiani i wysłuchani. Projekt już zrealizowany, więc możemy potwierdzić, że w praktyce mieszkanie jest piękne, idealnie wpasowane w nasze preferencje, na dodatek szybkie do sprzątnięcia i praktyczne, a podkreślaliśmy, że to dla nas ważne. Bardzo polecamy!
A J
A J
2024-01-14
Pani Alicja ma obszerna wiedze a przy tym potrafi szybko wyczuc klimat klienta. Nasza wspolpraca od projektu po realizacje " pod klucz" przeszła sprawnie i terminowo. Dziekuje i zapewne bedziemy jeszcze mieli okazje wspolpracowac w przyszłości. Polecam wspolprace wszystkim szukajacym i niezdecydowanym !!!
Agata Jasonek
Agata Jasonek
2024-01-14
Pełen profesjonalizm i indywidualne podejście do potrzeb klienta. Gorąco polecam !!!
Paulina Ostrowska
Paulina Ostrowska
2023-11-23
Skorzystaliśmy z dwu godzinnej konsultacji z panią Alicją i jesteśmy bardzo zadowoleni. Dużo ciekawych pomysłów, inspiracji, wykorzystania funkcjonalnego przestrzeni. Dzięki temu wiemy jak poradzić sobie z trudną przestrzenią na strychach, ze skosami. Polecamy!
Zbigniew Golebiewski
Zbigniew Golebiewski
2023-11-15
W naszej współpracy z Panią Alicja reprezentującą firmę projektową Kameleon należałoby wyróżnić parę etapów. Etap pierwszy - przygotowanie projektu: iteracyjne dochodzenie do końcowego kształtu wymagało dużej cierpliwości i zaangażowania ze strony Pani Alicji bo nasze amatorskie pomysły nie zawsze udawało się zestawić w spójna całość. Umiejętności plastyczne/projektowe oraz duże doświadczenie praktyczne Pani Alicji we wcześniejszych realizacjach pozwoliły wypracować wspaniały projekt. Etap drugi - doradztwo zakupowe - przygotowanie listy ilościowej dla podstawowych elementów wskazanych w projekcie. Niesłychanie pomocne doradztwo wyborze ewentualnych dostawców. Etap trzeci - doradztwo w przygotowaniu harmonogramu realizacji projektu oraz wyboru wykonawców. Niezwykła pomoc Pani Alicji pozwoliła na przygotowanie harmonogramu oraz sprawna koordynację prac realizowanych przez różnych wykonawców. Dzięki pomocy Pani Alicji praktycznie nie było żadnych przestojów a zamówione materiały zawsze były na czas dostępne. Etap czwarty - nadzór realizacyjny - niezwykle ważny ponieważ najlepszy projekt może wymagać korekt w trakcie realizacji. Projekt Pani Alicji nie był sierotą - jak sytuacja tego wymagała to Pani Alicja pojawiała się na miejscu. Etap czwarty - doradztwo po zakończeniu realizacji - projekt zrealizowany wszystko wygląda tak jak na wizualizacjach - nasz dom jest zupełnie inny ..czy zmian ciąg dalszy. Podsumowując jesteśmy bardzo zadowoleni z efektu końcowego. Mamy tez świadomość że bez współpracy z Panią Alicja nie udałoby się nam tak spraw przeprowadzić remontu. Iwona i Zbigniew Gołębiewscy
Joanna Jabłońska
Joanna Jabłońska
2023-11-13
Polecam współpracę z Pani Alicja, która prowadziła projekt naszego domu pod Warszawa. Pełen profesjonalizm. Znakomity kontakt podczas realizacji projektu. Super wiedza na temat jakosci produktów dostępnych na rynku. Świetnie potrafi doradzić zarówno w obszarze techniczno/funkcjonalnym jak i estetycznym. Dużym ułatwieniem jest również fakt, iż Pani Alicja posiada rozległe kontakty z ekipami wykończeniowymi. Dziękujemy i życzymy dalszych sukcesów.
Natalia Sawala
Natalia Sawala
2023-11-13
Profesjonalne podejście. Pani Alicja pomogła nam w zaprojektowaniu układu funkcyjnego pomieszczeń dla mieszkania. Spędziła z nami 3h, odpowiadając na wszystkie pytania i proponując nam rozwiązania, których nawet nie rozważaliśmy. Bardzo polecam kontakt – szybki czas odpowiedzi, miła atmosfera.
Gabrysia Bliszczyk
Gabrysia Bliszczyk
2023-06-04
Dziękuję za współpracę przy projektowaniu mojego domu. Projekt przebiegł sprawnie mimo kilku zmian które wspólnie z Panią Alicją wprowadziłyśmy. Jestem bardzo zadowolona z końcowego efektu. Polecam i wrócę przy kolejnej inwestycji.