Przestrzeń prywatna
 
Przestrzeń publiczna
 

Prezentujemy Państwu realizacje planów przygotowanych przez doświadczonych współpracowników. Każdy projektant z naszej pracowni w Warszawie ma za sobą wiele udanych przedsięwzięć i wie, jak wprowadzić nową jakość w urządzanej przestrzeni. Projektowanie pomieszczeń jest naszą pasją! W tej kategorii znajdą Państwo przykładowe projekty wnętrz domu i obiektów publicznych, które mogą stać się inspiracją. Zachęcamy do zapoznania się z zamieszczonymi ilustracjami!

Jak tworzymy projekty pomieszczeń?

Mamy świadomość, że zgłaszający się do nas klienci mają różne oczekiwania. Dlatego przygotowaliśmy dla Państwa kompleksową ofertę projektowania domów, lokali gastronomicznych, usługowych i biur. Współpracę rozpoczynamy od rozpoznania potrzeb, stylu życia, upodobań i budżetu inwestora, a następnie udajemy się do miejsca, w którym będziemy realizować projekt. Po obejrzeniu pomieszczeń projektant wnętrz dokładnie wie, jakie są mocne i słabe strony lokalu oraz jak optymalnie może wykorzystać dostępny metraż.

Kolejnym etapem jest opracowanie koncepcji, wybór wyposażenia, dodatków i materiałów, a następnie przygotowanie wizualizacji 3D. Przykładowe projekty pomieszczeń w domach i mieszkaniach prywatnych oraz lokalach usługowych znajdą Państwo w dedykowanych zakładkach. Wiedza projektantów o aktualnych trendach i doświadczenie sprawiają, że możemy zaproponować innowacyjne rozwiązania. Na życzenie klientów będziemy czuwać nad realizacją planów w Warszawie. Projektowanie wnętrz to nasza pasja, dzięki której spełniamy marzenia odbiorców naszych usług o idealnej przestrzeni!