Jeśli prowadzą Państwo usługi gastronomiczne lub zamierzają się nimi zająć w najbliższej przyszłości, zapraszamy do współpracy w zakresie projektowania wnętrz restauracji w Warszawie. Tego typu miejsca powinny wyróżniać się nie tylko atrakcyjnym wyglądem, ale i funkcjonalnością. Dobrze, aby wizualnie odpowiadały oczekiwaniom docelowej grupy klientów. Wiedząc, kto ma się w niej znaleźć, łatwiej jest architektowi zaplanować różne praktyczne rozwiązania, czy dobrać materiały wykończeniowe oraz dopasować wystrój. Oprócz tego projektowanie restauracji jest procesem, w którym należy wziąć pod uwagę wymogi personelu. Koncepcja dla tego obiektu musi obejmować nie tylko salę jadalną, ale również zaplecze, ladę, jak również wszystkie inne wykorzystywane do różnych celów pomieszczenia. Dzięki uwzględnieniu tych wszystkich aspektów można zapewnić spójność funkcjonalną obiektu.

projektowanie restauracji warszawa

Zaprojektujemy wnętrza Twojej restauracji!

Inwestycja w lokal gastronomiczny jest wielkim wyzwaniem organizacyjnym oraz finansowym. Dlatego warto wspierać się w tym zakresie specjalistami w określonej branży. Z naszej strony zapewniamy profesjonalne projektowanie wnętrz restauracji. Opracowujemy koncepcje, które zawierają niezbędne rozwiązania w zakresie m.in. oświetlenia, sieci energetycznej, akustyki, instalacji wentylacji, wodociągowej, kanalizacyjnej itp. Na podstawie rozmów z klientami przygotowujemy także wizję estetyczną obiektu – głównej sali i innych pomieszczeń, które udostępniane będą gościom.

projektowanie wnętrz restauracji warszawa

Po stworzeniu mapy funkcjonalnej lokalu, na której nanosimy zagęszczenie ruchu, zajmiemy się więc jego aranżacją przy użyciu mebli oraz innych podstawowych elementów wyposażenia, wybierając sposób wykończenia posadzki, ścian i sufitów itd. Podczas projektowania zadbamy o to, aby całość była spójna i prezentowała się atrakcyjnie dla klientów.

Gwarantujemy, że każda restauracja może mieć swój wyjątkowy charakter. Jesteśmy w stanie stworzyć lokal niepowtarzalny i ponadczasowy, którego aranżacja cechuje się indywidualnym klimatem. Zachęcamy do współpracy!

Może Cię również zainteresować: