19 czerwca 2023

Jak kupić lub sprzedać nieruchomość, której nie można zobaczyć, ponieważ wciąż jest w budowie? Rozwiązaniem okazują się wizualizacje 3D, dające możliwość trójwymiarowego, precyzyjnego odwzorowania przestrzeni. Warto umówić się na konsultację z architektem wnętrz, który przy wykorzystaniu programów graficznych uwzględni indywidualne wymagania inwestora i zaprezentuje gotowy projekt. Czy warto zdecydować się na takie rozwiązanie? Wybierzcie Państwo ekspertów z biura projektowania Kameleon z Warszawy!

 

Wizualizacja 3D projektu wnętrza

Osoby pragnące kupić mieszkanie, często muszą podjąć ostateczną decyzję o nabyciu jeszcze zanim budynek powstanie. Deweloperzy z kolei pragną atrakcyjnie zaprezentować nieruchomość, aby jak najwcześniej znaleźć zdecydowanych nabywców. Wizualizacje 3D tworzone przy pomocy profesjonalnych narzędzi dają nieograniczone możliwości projektowania wnętrz. Dzięki temu inwestor może atrakcyjnie przedstawić koncepcję wnętrza, a klient zapoznać się z projektem, zanim budowa zostanie ukończona.

wizualizacja-projektu-mieszkania

Jakie są zalety wizualizacji 3D?

Trójwymiarowe odwzorowanie przestrzeni pozwala zasugerować aranżację wnętrza na podstawie konkretnych planów i z uwzględnieniem wizji inwestora. Nie wymaga konieczności wykonywania zdjęć, co na etapie nieukończonej budowy byłoby niemożliwe. Dla dewelopera jest to możliwość atrakcyjnej prezentacji oferty, co podnosi szansę na sprzedaż inwestycji. Z kolei osoby zainteresowane zakupem mogą zobaczyć:

  • układ pomieszczeń,
  • realistyczne kolory,
  • materiały wykończeniowe,
  • akcesoria i dekoracje, które dopełniają przestrzeń.

Przejrzysta i czytelna wizualizacja 3D to doskonały materiał reklamowy. Dzięki projektom można pokazać potencjał mieszkania jeszcze przed ukończeniem jego budowy. Klientom znacznie ułatwia to podjęcie decyzji o zakupie.

wizualizacja-jadalnia-kameleon

Poszerzenie granic wyobraźni

Zazwyczaj decydujemy się na pewne rozwiązania w swoich domach i mieszkaniach, ponieważ zobaczyliśmy je u znajomych, czy na zdjęciach w social mediach. Zazwyczaj trudno nam wyobrazić sobie materiały, faktury i połączenia kolorystyczne, których nigdy nie mieliśmy okazji oglądać.

Wizualizacje 3D to odpowiednia propozycja dla tych z Państwa, którzy pragną urządzić pomieszczenia według indywidualnego projektu. Wystarczy umówić się na konsultację z architektem wnętrz, opowiedzieć o swoich oczekiwaniach lub wskazać kilka inspiracji, a specjaliści zajmą się resztą!

Ułatwienie kluczowych decyzji

Na fotorealistycznych wizualizacjach 3D widać starannie dopracowany efekt aranżacji. Inwestor nie musi zastanawiać się, czy wymyślony przez niego układ jest funkcjonalny, a połączenie materiałów prezentuje się estetycznie, ponieważ może zobaczyć to na grafice komputerowej! Pracując z wizualizacjami, zdecydowanie łatwiej jest zaplanować funkcjonalny układ pomieszczeń, wybrać meble, oświetlenie i dodatki.

wizualizacja-kuchnia-kameleon

Usprawnienie prac nad projektem

Profesjonalne biuro projektowania wnętrz udziela kompleksowego wsparcia w zakresie projektowania aranżacji, co oznacza znaczną oszczędność czasu. Inwestor nie musi poświęcać wielu godzin na planowanie we własnym zakresie. Wyklucza to także konieczność wielu wizyt w sklepach z elementami wykończenia wnętrz, czy salonach meblowych.

Dzięki konsultacjom z architektem wnętrz i przygotowanym wizualizacjom 3D można zaakceptować lub wykluczyć pewne propozycje na wczesnym etapie inwestycji. Tym samym zmniejsza się ryzyko konieczności nanoszenia zmian oraz rozczarowania gotową realizacją – co mogłoby się zdarzyć, gdybyśmy nie widzieli wizualizacji 3D. Zdecydowanie łatwiej jest poczynić aktualizację w programie graficznym niż po wdrożeniu pewnych rozwiązań.

Kompleksowa usługa w Studiu Kameleon

Gdzie szukać rzetelnego i zaufanego partnera do współpracy, który mógłby przygotować precyzyjną wizualizację 3D? Biuro projektowania wnętrz Kameleon podejmuje współpracę zarówno z indywidualnymi osobami, pragnącymi zaprojektować wnętrze swojego wymarzonego mieszkania, jak i klientami biznesowymi, potrzebującymi materiałów reklamowych w celu wypromowania inwestycji.

Zajmujemy się planowaniem aranżacji wnętrz w przestrzeni publicznej tj. biur i restauracji, a także obiektów prywatnych. Projektowanie willi i apartamentów w Warszawie również leży w zakresie naszej działalności. Przekonajcie się Państwo, że współpraca ze Studiem Kameleon to gwarancja kompleksowego i profesjonalnego wsparcia.

5/5 - (3 votes)