Wygląd przestrzeni domowej oraz jej funkcjonalność dla użytkowników to najważniejsze aspekty, jakie bierzemy pod uwagę podczas projektowania wnętrz mieszkań w Warszawie. Zebrane doświadczenie oraz kreatywne podejście do realizowanych zleceń pozwalają nam tworzyć przyjazne i komfortowe pomieszczenia domowe, które wyróżniają się także estetyką i charakterem. Jesteśmy w stanie wykreować miejsce, w jakim będzie się dobrze mieszkało nawet najbardziej wymagającym klientom. Wiemy, że musi to być przestrzeń, w której można wypoczywać i pracować. Dlatego znaczenie mają umeblowanie oraz inne elementy wyposażenia, kolorystyka czy techniczne rozwiązania.

Świadczone przez nasze studio kompleksowe projektowanie mieszkań jest doskonałym rozwiązaniem dla tych z Państwa, którym brakuje czasu lub odpowiedniej wiedzy w kwestiach remontowych i budowlanych.
projektowanie mieszkań warszawa

Na czym polega proces projektowania mieszkań?

Zanim zaczną Państwo codzienne życie w swoim nowym lub odrestaurowanym domu, czeka nas współpraca obejmująca następujące etapy projektowania wnętrz mieszkań:

  • konsultacje z klientami – podczas wspólnych spotkań poznajemy Państwa oczekiwania i potrzeby, styl życia, upodobania domowników, omawiamy kwestie współpracy i budżetu przeznaczonego na inwestycję,
  • inwentaryzacja – w czasie wizji lokalnej odkrywamy słabe i mocne strony lokalu oraz jego potencjał, wykonujemy pomiar nieruchomości oraz dokumentację fotograficzną,
  • opracowanie koncepcji układów funkcjonalnych – z trzech propozycji wybierają Państwo jedną, która najbardziej odzwierciedla założenia projektowe i wpisuje się w listę życzeń klienta,
  • wybór materiałów pod kątem aranżacji każdego wnętrza – czyli dopasowanie kolorystyki, wzorów, tekstyliów, dekoracji, dodatków itd.,
  • realistyczna wizualizacja 3D – na podstawie zaakceptowanej koncepcji w specjalnym programie powstaje trójwymiarowy projekt przyszłych pomieszczeń domowych.

Na bieżąco omawiany wszelkie zmiany, jakie mogą pojawić się podczas projektowania mieszkania i nanosimy ewentualne poprawki. Po akceptacji projektu kompleksowego przez klienta zajmujemy się m.in. wyceną i specyfikacją materiałów wyposażenia oraz dokumentacji technicznej dla wykonawców.

projektowanie wnętrz mieszkań warszawa

 

Skorzystaj z kompleksowego projektowania wnętrz mieszkania!

Jeśli zażyczą sobie Państwo, to w ramach kompleksowego projektowania wnętrz mieszkania w Warszawie możemy też zająć się nadzorem autorskim, czyli czuwać nad przebiegiem poszczególnych prac realizowanych przez wykonawców.

Działamy szybko i profesjonalnie. Dlatego powierzając nam zlecenie, klienci mogą być pewni, że współpracują z doświadczonym i kreatywnym studiem. Jeżeli chcą mieć Państwo dom odpowiadający Waszym marzeniom, potrzebom i oczekiwaniom, wspólnie go zaplanujemy!

Może Cię również zainteresować: