Urządzanie lub remont lokalu to trudny proces, którego nie każdy chce podjąć się samodzielnie. Jeżeli z powodu braku czasu na zaplanowanie aranżacji lub niedostatecznej wiedzy w kwestiach remontowo-budowlanych pragną Państwo zlecić to zadanie firmie zewnętrznej – zachęcamy do podjęcia współpracy ze studiem Kameleon z Warszawy! Projektowanie wnętrz domów i mieszkań to nasza pasja.

Dlaczego warto wybrać naszą ofertę? Każdą aranżację precyzyjnie opracowujemy, biorąc pod uwagę potrzeby i oczekiwania klientów. Dokładamy starań, aby każde pomieszczenie miało funkcjonalny układ i prezentowało się atrakcyjnie. Do projektowania podchodzimy kreatywnie, a na Państwa życzenie będziemy czuwać także nad realizacją koncepcji w domu lub mieszkaniu.

Czym wyróżniają się aranżacje wnętrz tworzone w pracowni Kameleon?

Naszą rolą jest stworzenie powierzchni użytkowej, w której wszyscy domownicy będą mogli komfortowo pracować i wypoczywać. Z tego względu projektowanie wnętrz mieszkania odbywa się na podstawie uzyskanych od Państwa informacji oraz wizji lokalnej w budynku. Ocenimy potencjał domu, a następnie zaproponujemy praktyczne i nowoczesne rozwiązania.

Przestawiamy Państwu przykładowe realizacje, którymi warto się zainspirować. Każda aranżacja wnętrz lokali w Warszawie i całej Polsce to dla nas wyzwanie, szansa na rozwój, zdobycie doświadczenia i wykorzystanie własnych umiejętności w praktyce. Pragniemy, aby nasi klienci mogli cieszyć się estetyczną, praktyczną i komfortową przestrzenią do życia i pracy.

01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17