Urządzanie lub remont lokalu to trudny proces, którego nie każdy chce podjąć się samodzielnie. Jeżeli z powodu braku czasu na zaplanowanie aranżacji lub niedostatecznej wiedzy w kwestiach remontowo-budowlanych pragną Państwo zlecić to zadanie firmie zewnętrznej – zachęcamy do podjęcia współpracy ze studiem Kameleon z Warszawy! Projektowanie wnętrz domów i mieszkań to nasza pasja.

Dlaczego warto wybrać naszą ofertę? Każdą aranżację precyzyjnie opracowujemy, biorąc pod uwagę potrzeby i oczekiwania klientów. Dokładamy starań, aby każde pomieszczenie miało funkcjonalny układ i prezentowało się atrakcyjnie. Do projektowania podchodzimy kreatywnie, a na Państwa życzenie będziemy czuwać także nad realizacją koncepcji w domu lub mieszkaniu.

WILLA- NOWOCZESNY MINIMALIZM- WARSZAWA
ELEGANCKI APARTAMENT W CENTRUM WARSZAWY
DOM SZEREGOWY- ORYGINALNE DEKORACJE- JÓZEFOSŁAW
APARTAMENT- RODZINNA PRZESTRZEŃ- WARSZAWA
KAWALERKA- KLIMATYCZNY LOFT- WARSZAWA
MIESZKANIE- STONOWANE BARWY- WARSZAWA
MIESZKANIE- BARWNE DODATKI- WARSZAWA
DOM SZEREGOWY- NOWOCZESNA ELEGANCJA- BOBROWIEC
REZYDENCJA- LUKSUSOWE WNĘTRZA- WARSZAWA
DOM- EKSKLUZYWNY GLAMOUR- SIEDLCE
MIESZKANIE- PASTELOWY RAJ- WARSZAWA
APARTAMENT- ODWAŻNE ROZWIĄZANIA- WARSZAWA
MIESZKANIE- PRZYTULNA NOWOCZESNOŚĆ- WARSZAWA
MIESZKANIE- KLASYCZNY MINIMALIZM- WARSZAWA
APARTAMENT- NOWOCZESNA PRZESTRZEŃ- WARSZAWA
APARTAMENT- LOFT DESIGN- WARSZAWA
APARTAMENT- DODATKI W KOLORZE- WARSZAWA
APARTAMENT- LUKSUSOWY GLAMOUR- WARSZAWA

Czym wyróżniają się aranżacje wnętrz tworzone w pracowni Kameleon?

Naszą rolą jest stworzenie powierzchni użytkowej, w której wszyscy domownicy będą mogli komfortowo pracować i wypoczywać. Z tego względu projektowanie wnętrz mieszkania odbywa się na podstawie uzyskanych od Państwa informacji oraz wizji lokalnej w budynku. Ocenimy potencjał domu, a następnie zaproponujemy praktyczne i nowoczesne rozwiązania.

Przestawiamy Państwu przykładowe realizacje, którymi warto się zainspirować. Każda aranżacja wnętrz lokali w Warszawie i całej Polsce to dla nas wyzwanie, szansa na rozwój, zdobycie doświadczenia i wykorzystanie własnych umiejętności w praktyce. Pragniemy, aby nasi klienci mogli cieszyć się estetyczną, praktyczną i komfortową przestrzenią do życia i pracy.